Jóga - Základní program

Základní program je doslova základním programem jógové školy Sri Sri School of Yoga, kterou založil Sri Sri Ravi Shankar.

Více informací o škole a jejím zakladateli najdete zde: https://srisrischoolofyoga.org/eu/

O kurzu

Formát:

Online, 2 hodiny denně ve 4 po sobě následujících dnech. Kurz bude v angličtině s překladem do češtiny.

Předpoklad:

Nejsou nutné žádné předpoklady. Základní program je otevřen všem, kteří si chtějí užít lehkou a hlubokou jógu. Naše kurzy si užívají úplní začátečníci i dlouholetí zkušení učitelé jógy.

O programu:

Celostní cvičení jógy, které vás zavede do hlubokého uvolněného stavu těla a mysli. Receptem na to, aby vaše tělo bylo zdravé a silné a váš duch jiskřil radostí, je správná kombinace ásan, dechových technik a meditace – doplňují se. Vážíme-li si všech těchto tří aspektů, pak se život stává melodickým jako orchestr. Fyzické cvičení vás připraví na hlubší meditaci a zároveň odpočinek po cvičení ásan je nezbytný k tomu, aby se tělo zharmonizovalo.

To, jak jógu cvičíte, má obrovský význam. V základním programu se naučíte, jak cvičit v souladu se svým tělem, aniž byste se sebou zápasili, ale přitom se nebáli výzvy pro využití svého nejlepšího potenciálu.

✔︎ Kombinace jemných a energických pozic a dynamických cvičení
✔︎ Mocné dechové techniky
✔︎ Aplikace jógového poznání v životě
✔︎ Jednoduché nástroje pro relaxaci
✔︎ Řízené meditace
✔︎ Jógový pohled na dosažení vyvážené stravy
✔︎ Úvod do Ájurvédy, vědy o životě
✔︎ Zdokonalení své vlastní jógové praxe

O učiteli:

Babeeta Chhabra

Babeeta Chhabra

Babeeta se ráda označuje za „globální občanku“, narozenou ve Velké Británii, indického původu, která cestovala a pracovala v Kanadě, Japonsku, Indii, Německu a Francii. Vzdělaná jako pediatrická terapeutka a učitelka Sri Sri Jógy nadále inspiruje mnoho lidí k tomu, aby žili šťastnější a zdravější život. Je autorkou, jazzovou zpěvačkou, tanečnicí a v současnosti působí v severní Francii jako umělecká ředitelka pro kulturní iniciativy.

Cena kurzu:

1.300,- Kč / Platba na účet: 1470127019/3030, do zprávy napište, prosím, své celé jméno.

Nejbližší termín:

leden 2021

Registrace na kurz:

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů