Vánoční online meditační a dechový workshop, 15.-17.prosince 2023

Způsob jakým dýcháte, ovlivňuje vaše zdraví

James Nestor, autor bestselleru "Breath: The New Science of a Lost Art" hovoří o svém výzkumu v oblasti dechu a dýchání a o své výjimečné zkušenosti s dechovou technikou od Sri Sri Ravi Shankara a vyučovanou nadací Art of Living - Sudarshan Kriya.

Video má české titulky. Pokud se Vám nezobrazují, je třeba si je zapnout dole na liště u každého videa.


Sudarshan Kriya, legendární dechová technika

Základem tohoto kurzu je Sudarshan Kriya, mocná dechová technika, která využívá přirozeného rytmu dechu pro prolomení stále se opakujícího cyklu myšlenek, starostí a napětí. Osvobozuje tělo i mysl od stresu a pomáhá lépe se vyrovnávat s obtížnými emocemi a náročnými situacemi.

Jednoduchá jóga, rozmanité dechové techniky, řízené meditace, které můžete rovněž praktikovat doma, budou mít hluboký účinek na Vaše tělo i mysl.

Starodávné poznání o smyslu života, které Sri Sri Ravi Shankar poskládal příjemným a srozumitelným způsobem, můžete zakusit skrze různá cvičení.

Happiness program je kurz, který se již 35 let vyučuje ve více než 157 zemích celého světa a jeho účinky již zakusili milióny jeho účastníků.


DETAILY KURZU

Online kurz v češtině

Poplatek: 2.900,- Kč (ti, kdo kurz opakují: 1.450,- Kč)

Termín: 15.-17.prosince 2023 / pátek: 18:00 - 21:00, sobota a neděle: 10:00 - 13:00/

Učitelé: Gabriela a Jaroslav Voldřichovi

Místo: ONLINE KURZ /link na kurz bude zaslán po připsání poplatku na účet/

Email: gabriela@jednodusesjogou.cz

Telefon: 721 079 763

Registrace: registrujte se na tomto odkazu


Dotaz ke kurzu:

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů