Registrace na Happiness program Mariánské Lázně, 2.-4.října 2020

Meditační a dechový workshop

Jak být šťastní a soustředění zároveň?

Štěstí není náhoda, ale volba. Na to, abyste byli opravdu šťastní, potřebujete určité dovednosti.
Díky Happiness programu objevíte svůj nekonečný potenciál, ne jako nějaký koncept, ale jako vlastní zkušenost.

Řešením je SUDARSHAN KRIYA:

James Nestor, autor bestselleru "Breath: The New Science of a Lost Art" hovoří o svém výzkumu v oblasti dechu a dýchání a o své výjimečné zkušenosti s dechovou technikou od Sri Sri Ravi Shankara a vyučovanou nadací Art of Living - Sudarshan Kriya.

Video má české titulky. Pokud se Vám nezobrazují, je třeba si je zapnout dole na liště u každého videa.

Základem tohoto kurzu je Sudarshan Kriya, mocná dechová technika, která využívá přirozeného rytmu dechu pro prolomení stále se opakujícího cyklu myšlenek, starostí a napětí. Osvobozuje tělo i mysl od stresu a pomáhá lépe se vyrovnávat s obtížnými emocemi a náročnými situacemi.

Jednoduchá jóga, rozmanité dechové techniky, řízené meditace, které můžete rovněž praktikovat doma, budou mít hluboký účinek na Vaše tělo i mysl.
Starodávné poznání o smyslu života, které Sri Sri Ravi Shankar poskládal příjemným a srozumitelným způsobem, můžete zakusit skrze různá cvičení.

Happiness program je kurz, který se již 35 let vyučuje ve více než 157 zemích celého světa a jeho účinky již zakusili milióny jeho účastníků.

DETAILY KURZU

Poplatek: 1.800,- Kč / Platba zálohy (30% = 540,- Kč) na účet: 2100683645/2010, do zprávy napište, prosím, své celé jméno. Doplatek zaplatíte na místě při prvním dni kurzu.

Termín: 2.-4.října 2020 / pátek 18:00 - 21:00, sobota a neděle 10:00 - 13:00
Místo: Zlatý Lev - Dobrovského 144/11, 353 01 Mariánské Lázně
Email: gabriela@jednodusesjogou.cz
Telefon: 721 079 763

REGISTRACE NA KURZ:

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů