Jóga - Foundation program

Celosvětový online kurz jógy nejen pro začátečníky

Foundation program /Základní program/ je doslova základním programem jógové školy Sri Sri School of Yoga, kterou založil Sri Sri Ravi Shankar.

Více informací o škole a jejím zakladateli najdete zde: https://srisrischoolofyoga.org/eu/

Foundation program-6.png

O kurzu

Formát:

Online, 2 hodiny denně ve 4 po sobě následujících dnech.

Předpoklad:

Nejsou nutné žádné předpoklady. Základní program je otevřen všem, kteří si chtějí užít lehkou a hlubokou jógu. Naše kurzy si užívají úplní začátečníci i dlouholetí zkušení učitelé jógy.

O programu:

Celostní cvičení jógy, které vás zavede do hlubokého uvolněného stavu těla a mysli. Receptem na to, aby vaše tělo bylo zdravé a silné a váš duch jiskřil radostí, je správná kombinace ásan, dechových technik a meditace – doplňují se. Vážíme-li si všech těchto tří aspektů, pak se život stává melodickým jako orchestr. Fyzické cvičení vás připraví na hlubší meditaci a zároveň odpočinek po cvičení ásan je nezbytný k tomu, aby se tělo zharmonizovalo.

To, jak jógu cvičíte, má obrovský význam. V základním programu se naučíte, jak cvičit v souladu se svým tělem, aniž byste se sebou zápasili, ale přitom se nebáli výzvy pro využití svého nejlepšího potenciálu.

✔︎ Kombinace jemných a energických pozic a dynamických cvičení
✔︎ Mocné dechové techniky
✔︎ Aplikace jógového poznání v životě
✔︎ Jednoduché nástroje pro relaxaci
✔︎ Řízené meditace
✔︎ Jógový pohled na dosažení vyvážené stravy
✔︎ Úvod do Ájurvédy, vědy o životě
✔︎ Zdokonalení své vlastní jógové praxe

Učitelé:


Babeeta Chhabra

IMG-20201013-WA0007.jpg

Babeeta se ráda označuje za „globální občanku“, narozenou ve Velké Británii, indického původu, která cestovala a pracovala v Kanadě, Japonsku, Indii, Německu a Francii. Vzdělaná jako pediatrická terapeutka a učitelka Sri Sri Jógy nadále inspiruje mnoho lidí k tomu, aby žili šťastnější a zdravější život. Je autorkou, jazzovou zpěvačkou, tanečnicí a v současnosti působí v severní Francii jako umělecká ředitelka pro kulturní iniciativy.


Gabriela Voldřichová

DSC_0282.JPG

Gábina je instruktorkou Sri Sri Jógy a jedna z mála lektorek, které obdržely od indické vlády certifikát QCI, potvrzující schopnost předávat tajemství jógy v její čisté podobě.

“Na Sri Sri józe se mi líbí to, že je kompletní. Ásany jsou systematicky rozděleny tak, aby se dosáhlo nejlepšího účinku podpory energie. Nechybí pranayama - práce s dechem a meditace - uvolnění mysli. To vše je doprovázeno moudrostí vztahu jógy k běžnému životu.”


Cena kurzu:

1.700,- Kč / Platba na účet: 1470127019/3030, do zprávy napište, prosím, své celé jméno.

Nejbližší termín:

31.března - 3.dubna 2022, vždy 18,00 - 20,00

Registrace na kurz:

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů