Meditační a dechový workshop - Plzeň, 22.-24.října 2021

Jak být šťastní a soustředění zároveň?

Štěstí není náhoda, ale volba. Na to, abyste byli opravdu šťastní, potřebujete určité dovednosti.
Díky Meditačnímu a dechovému workshopu objevíte svůj nekonečný potenciál, ne jako nějaký koncept, ale jako vlastní zkušenost.

Řešením je SUDARSHAN KRIYA:

James Nestor, autor bestselleru "Breath: The New Science of a Lost Art" hovoří o svém výzkumu v oblasti dechu a dýchání a o své výjimečné zkušenosti s dechovou technikou od Sri Sri Ravi Shankara a vyučovanou nadací Art of Living - Sudarshan Kriya.

Video má české titulky. Pokud se Vám nezobrazují, je třeba si je zapnout dole na liště u každého videa.

Základem tohoto kurzu je Sudarshan Kriya, mocná dechová technika, která využívá přirozeného rytmu dechu pro prolomení stále se opakujícího cyklu myšlenek, starostí a napětí. Osvobozuje tělo i mysl od stresu a pomáhá lépe se vyrovnávat s obtížnými emocemi a náročnými situacemi.

Jednoduchá jóga, rozmanité dechové techniky, řízené meditace, které můžete rovněž praktikovat doma, budou mít hluboký účinek na Vaše tělo i mysl.
Starodávné poznání o smyslu života, které Sri Sri Ravi Shankar poskládal příjemným a srozumitelným způsobem, můžete zakusit skrze různá cvičení.

Meditační a dechový workshop je kurz, který se již 40 let vyučuje ve více než 157 zemích celého světa a jeho účinky již zakusili milióny jeho účastníků.

DETAILY KURZU

Termín: 22.-24.října 2021 /Pátek: 18:00 - 21:00, Sobota a Neděle: 10:00 - 13:00/

Místo: Art of Living centrum - Husova 722/13, 301 00 Plzeň

Standardní poplatek: 2.600,- Kč, studenti a důchodci: 1.820,- Kč, ti, kdo kurz opakují: 1.300,- Kč

Učitelé: Gabriela a Jaroslav Voldřichovi

Email: gabriela@jednodusesjogou.cz

Telefon: 721 079 763

Registrace: na tomto odkazu


Máte dotaz ke kurzu? Napište nám:

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů